Movies
Ratings
86
The WhistleblowerRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5
BeatRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
PietaRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
HopeRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 2.5