Series
Ratings
82
DearestRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 1.5
Inspector KooRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5
Nowhere ManRated ★ 2.0
Weakest BeastRated ★ 3.5
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
StartupRated ★ 2.0
Mystic Pop-up BarRated ★ 3.5- Doctor Who: The Time of the DoctorRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 3.5
- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0