Movies
Ratings
571
1917Rated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 3.0
PersonaRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 2.5
VenomRated ★ 2.0
PsychoRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 2.0
The Happy LifeRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 2.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
The Skin I Live InRated ★ 1.5
AquamanRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 3.0