Series
Ratings
55- Hair ShowRated ★ 0.5
Full House Take 2Rated ★ 3.0
Conspiracy in the CourtRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Cinderella ManRated ★ 0.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
I Do, I DoRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Beyond the CloudsRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0