Movies
Ratings
152
The Face ReaderRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
MementoRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0