Titles you rated
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Bee MovieRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Man on a LedgeRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
FluRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
BoltRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0