Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 2.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.0
The UnrighteousRated ★ 2.0
RevelationRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Bogota: City of the LostRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Amazon Bow MasterRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Dog DaysRated ★ 4.5- PilotRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 4.0
HopelessRated ★ 3.0