Titles you rated
Dear XRated ★ 4.0- Dr. Stone SCIENCE FUTURE part 2Rated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 3.5- Toilet-Bound Hanako-kun Season 2 Part 2Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 2.5
The Unaware Atelier MasterRated ★ 1.5
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
S LineRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0