Titles you rated
STEINS;GATERated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 5.0
NemesisRated ★ 4.5
AnoneRated ★ 5.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 5.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
The Outstanding WomanRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
TamiouRated ★ 4.0- From Today, It's My Turn!! SpecialRated ★ 4.5
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.5- Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0