Movies
Ratings
102
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
FailanRated ★ 5.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 5.0
OseamRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.5
UnderworldRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 4.5- Highway StarRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 5.0
RiddickRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0