Titles you rated
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0