Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Banshees of InisherinRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.0