Movies
Ratings
105
The Lion KingRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 2.5
Scary Movie 4Rated ★ 1.5
Spider-ManRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 1.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 3.5