Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- EuphoriaRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Dead to MeRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Devious MaidsRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 3.5
Comedy RoyaleRated ★ 2.0
My Husband's WomanRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 2.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Blood of Zeus Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5