Titles you rated
IdentityRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0