Series
Ratings
125
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5- Good PeopleRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Familiar WifeRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 3.5
EncounterRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0