Titles you rated
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
MirandaRated ★ 4.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 3.0- Invisible ManRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0- Awkward.Rated ★ 3.0
Awkward.Rated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Lucky LouieRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5