Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Doctor Who Season 2Rated ★ 3.0
Doctor Who Season 1Rated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Pokémon ConciergeRated ★ 5.0
Masters of the AirRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor Who Special: Twice Upon a TimeRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0