Titles you rated
VenomRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
LifeRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
ShameRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
The Little MermaidRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0