Titles you rated
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 4.5
How to Change Your MindRated ★ 4.5
Love to Hate YouRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0- 취미는 과학Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Detroit Metal CityRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
PlutoRated ★ 2.5
Hell's ParadiseRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
I, a Gangster, Became a High SchoolerRated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 4.5