Titles you rated
Against the SunRated ★ 5.0
Our PresidentRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 5.0
The Divine FuryRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 5.0
The SonRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 1.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 1.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 1.5
Infernal AffairsRated ★ 2.5