Titles you rated
The World of the MarriedRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 1.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
Orphan BlackRated ★ 1.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 2.0- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 1.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 1.0
Orphan BlackRated ★ 1.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0