Titles you rated
BridgertonRated ★ 3.5
The First FrostRated ★ 5.0
Hidden LoveRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5- 원피스 17기Rated ★ 4.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0