Movies
Ratings
151
PKRated ★ 3.0
AloneRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
BumblebeeRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5