Titles you rated
Worlds ApartRated ★ 4.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.5
No Way UpRated ★ 1.5
In TimeRated ★ 2.5
Red EyeRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0