Titles you rated
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
How Long I've KissedRated ★ 4.0
RobberRated ★ 3.5
Money FlowerRated ★ 4.0
ReturnRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Love in Your BosomRated ★ 3.5- First LoveRated ★ 4.0
EmmaRated ★ 4.0- Eyes of DawnRated ★ 4.5
A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.0- Sad Love StoryRated ★ 3.5
Twinkle TwinkleRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 4.0