Titles you rated
I Feel PrettyRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 3.5
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 4.5
ShineRated ★ 5.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
The Other End of the LineRated ★ 3.0