Titles you rated
I Am Number FourRated ★ 2.5
Shaun of the DeadRated ★ 1.5
BrokenRated ★ 2.0
DisturbiaRated ★ 2.0
Upside DownRated ★ 2.5
V for VendettaRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 1.5
The MummyRated ★ 2.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 2.5
King KongRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5- WishRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0