Titles you rated
Eagle EyeRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Big MatchRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 2.0
PushRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 2.5
American MadeRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 0.5
Van HelsingRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0