Series
Ratings
170
Find Me in Your MemoryRated ★ 5.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 2.5
49 DaysRated ★ 3.0
Scarlet HeartRated ★ 3.0
MistyRated ★ 3.5
A Sunny Place of the YoungRated ★ 3.5- DamoRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.5
Kang's KitchenRated ★ 2.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
My Golden LifeRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Blue TowerRated ★ 4.0
Big ManRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5