Series
Ratings
128
Cunning Single LadyRated ★ 4.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Marriage ContractRated ★ 2.5
Secret LoveRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0