Titles you rated
Crazy RomanceRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0