Movies
Ratings
81
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0