Series
Ratings
41- K-ON!Rated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.0
Berserk Season 1Rated ★ 0.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 1.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 0.5
Bridal MaskRated ★ 2.0
The PenthouseRated ★ 0.5
I Am SoloRated ★ 0.5
WandaVisionRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 0.5- Tears of the AntarcticRated ★ 3.5
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
Miss TrotRated ★ 0.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0