Series
Ratings
83
More Than WordsRated ★ 2.5
Lockwood & Co.Rated ★ 3.0
SilentRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 3.5
SpotlessRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 2.5
How to Get Away with Murder Season 6Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 2.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0