Titles you rated
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.5
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 5.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 5.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.5
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 5.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 5.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 5.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 5.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 5.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 5.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
Tough as IronRated ★ 1.5
Good Morning PresidentRated ★ 2.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 2.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 2.5