Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0