Movies
Ratings
552- VirusRated ★ 0.5
The Best OfferRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Photographer of MauthausenRated ★ 3.0
First They Killed My FatherRated ★ 4.0
Dream PalaceRated ★ 3.5
The Other Boleyn GirlRated ★ 0.5
In Her PlaceRated ★ 4.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.0
JulesRated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 3.5
Concerning My DaughterRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Dark NunsRated ★ 2.5- CabrioletRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 2.5