Movies
Ratings
472
ConclaveRated ★ 4.5
The FallRated ★ 5.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Blue Lock: Episode NagiRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: HathawayRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5