Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The MayorRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0