Movies
Ratings
185
Master KIMsRated ★ 5.0
The Transporter RefueledRated ★ 4.0
ChaosRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
MortdecaiRated ★ 4.0
Fatal IntuitionRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Scary Movie 4Rated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
London Has FallenRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 5.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0