Movies
Ratings
15
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.0