Titles you rated
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5