Titles you rated
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Hare+GuuRated ★ 3.0- BonobonoRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5