Series
Ratings
18
The Judge from HellRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Edge of FriendzoneRated ★ 2.5
Old Fashioned CupcakeRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 2.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
365: Repeat the YearRated ★ 3.0
Partners for JusticeRated ★ 2.0
Cherry Blossoms After WinterRated ★ 2.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
JinRated ★ 4.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
The NewsroomRated ★ 5.0