Titles you rated
Rick and MortyRated ★ 3.5- Marco PoloRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Altered CarbonRated ★ 3.5
Marvel's The DefendersRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Deca-DenceRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
Marvel's Luke CageRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0