Titles you rated
Basic InstinctRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Captain FantasticRated ★ 4.0
Good Luck ChuckRated ★ 2.5
Dirty GrandpaRated ★ 2.5
JackieRated ★ 4.0
Things to ComeRated ★ 4.0
Body of LiesRated ★ 4.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Freaky FridayRated ★ 4.0
The Unknown GirlRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Iron LadyRated ★ 4.0
CarsRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.5