Titles you rated
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
MaborosiRated ★ 4.0
After the StormRated ★ 3.0
ContemptRated ★ 4.0
SuffragetteRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
PersepolisRated ★ 4.0
Hitchcock/TruffautRated ★ 2.0
NotfilmRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
HungerRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.5
CarolRated ★ 3.5
Jeanne Dielman, 23, Quai du Commerce 1080 BruxellesRated ★ 3.5
The ConformistRated ★ 3.0
It BoyRated ★ 3.5