Titles you rated
V for VendettaRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Time RenegadesRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5