Series
Ratings
63- Men on a MissionRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 5.0
Tamra IslandRated ★ 2.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
White ChristmasRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 1.5
You're BeautifulRated ★ 2.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 4.0- Merry MaryRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 1.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5